3. Борисов с гол за Бистрица, отиват на финал

Борисов с гол за Бистрица, отиват на финал

Борисов с гол за Бистрица, отиват на финал - Tribune.bg

"Витоша" (Бистрица) се класираха за финал в Югозападната зона след убедителна победа с 5:1 над "Сливники герой" (Сливница). Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов вкара четвъртото попадение за своите с красиво попадение от пряк свободен удар над стената и в ъгъла на вратаря Владо Манолков.

Два гола за победата вкара Кръстев, а по веднъж се разписаха наставникът на "Етър" Светльо Петров и Диан Христов.

Другата седмица е финалът на зоната срещу "Кюстендил". След това са финалите на републиканското, като там вече са "Ботев" (Враца) и "Черно море", а от югоизток участникът се решава между "Ботев" (Пловдив) и "Берое", пише "24 часа".